České Meziříčí - Častolovice 0:2 (0:0)

České Meziříčí - Častolovice 0:2 (0:0). 66. Sehnal, 90 +2. Brandejs. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (84. Kozák). Diváků: 150.
Rozhodčí: Koutník, Šmolka, Vlachý
Delegát: Svoboda


České Meziříčí: Frynta (6) - Kubíček (7), Kozák (6), Tetřev (6), Slezák (6) (63. Borecký (5)) - Krajňák (8) (43. Baše (5) (88. Schejbal (N))), Hlavsa (7), Tomášek (7), Ježek (6) - Slánský (5) (73. Havel Tomáš (5)) - Rezek (7)

Častolovice: Junek – Lux, M. Přikryl, Kuhn, Marek – Cvejn, T. Přikryl (88. Bureš), Pavel Mráz, Brandejs – Sehnal, Koblása (85. Petr Beneš)
 

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Lepší vstup do zápasu měli hosté, kteří dobře kombinovali a na dvacet minut nás přikovali na vápno a jen díky štěstí jsme úvodní nápor přečkali. Poté jsme se začali osmělovat i my a několik nadějných šancí jsme nevyužili.  Bylo jasné, že kdo dá první gól tak s největší pravděpodobností vyhraje. Zaslouženě ho dali hosté a do konce zápasu byli nadále aktivnější a nebezpečnější. Druhý gól padl v nastavení, kdy jsme už hráli vzadu na velké riziko. Body byly tentokrát daleko. Musíme zvednout hlavy a bojovat dál, protože už ve středu hostíme v dohrávce Malšovice.

Jan Plašil, trenér AFK Častolovice: „Do utkání jsme vstoupili aktivně a během dvaceti minut jsme mohli vstřelit několik gólů. Bohužel jsme šance neproměnili a domácí nás málem v závěru poločasu potrestali. Ve druhé části jsme vstřelili dvě branky a zaslouženě vyhráli."