České Meziříčí - Častolovice 6:3 (2:1)

České Meziříčí - Častolovice 6:3 (2:1). 2. Baše Lukáš (Fiala Josef), 34. Havel Tomáš (Ježek), 50. Baše Lukáš, 59. Baše Lukáš (Havel Tomáš), 63. Rezek (Baše Lukáš), 79. Rezek (Ježek) - 3. a 78. Brandejs Jan, 88. Bartoš Vladimír. ŽK: 2:4 (28. Jančura David, 40. Čiháček Michal - 35. Přikryl Tomáš, 40. Bartoš Jakub, 45. Kánský Jan, 70. Bartoš Vladimír). ČK: 1:0 (70. Havel Tomáš). PK: 0:0. Diváků: 90.

České Meziříčí: Havel Patrik - Baše David, Slánský, Čiháček, Jančura - Havel Tomáš, Rezek, Tomášek Jan (75. Holeček Jiří), Ježek - Fiala Josef (71. Hrudík Petr), Baše Lukáš (83. Tomášek Petr)

Častolovice: Junek - Prchlík (80. Izák), Kánský, Bartoš, Slavík, Duzbaba (58. Kapucián), Kuhn, Bartoš, Přikryl Tomáš (68. Lorenc), Přikryl Miroslav, Brandejs Jan

Šnajdr Martin, trenér ČM: Předvedli jsme úplně jiný výkon než v minulém kole. Povedl se nám vstup do zápasu, ale hned z následné akce Častolovice srovnali. Jinak jsme měli v prvním poločase herní převahu a hosté hrozili z brejků, z kterých si vytvořili dvě jasné šance, ale Patrik Havel v brance nás podržel. Ještě před poločasem jsme ale šli znovu do vedení my. Druhý poločas už byl jasně v naší režii. Chválím celý tým za předvedený výkon a oba naše dorostence Pepu Fialu a Davida Bašeho.

Přikryl Miroslav, asistent trenéra Častolovic: Stále stejná písnička. Dobrá první půle, vyložené příležitosti, ale efektivita žádná. Druhou půli již ovládli jednoznačně domácí.