České Meziříčí - Červený Kostelec 1:0 (1:0)

České Meziříčí - Červený Kostelec 1:0 (1:0). 40. vlastní. ŽK: 1:0 (70. Mikušík). ČK: 0:0. Diváků: 35.
Rozhodčí: Nosek Milan
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Ptáček, Jílek, Myšák - Dyršmíd, Němeček, Hlavsa, Šoun - Vlášek, Mikušík. Střídali: Bouša Jan, Štěpán Radek.
Slezák Miroslav, trenér ČM: První ostré domácí utkání se nám nakonec povedlo na jedničku. Na toto období, na skvěle připraveném hřišti, jsme do zápasu šli s cílem do toho šlapat od začátku zápasu a zkusit první tým tabulky zaskočit už v úvodu zápasu jako den předtím naše reprezentace Polsko. Prvních pět minut z naší strany bylo výborných soupeře jsme zatlačili a nepustili ho z vlastní poloviny. Poté se hra vyrovnala, ale celý první poločas jsme byli určitě lepším týmem. Náš výkon byl korunován vlastní brankou hostů, kdy jsme dobře presovali a donutili obránce hrát malou domů, která brankáři přeskočila nohu. Druhý poločas už byl vyrovnanější, ale díky dobře fungující obraně jsme se nedostali pod takový tlak jako v předešlém utkání a bereme další tři body. Nakonec je největším ňoumou zápasu hostující brankář, který tímto výrazem počastoval domácího trenéra s doprovodem zdviženého prostředníčku a závěrečným nepodáním ruky po konci zápasu. Hostujícímu hráči, který si obnovil zranění kolene přejeme brzké uzdravení. Celému týmu patří obrovský dík za předvedený výkon.