České Meziříčí - Česká Skalice/Velká Jesenice 3:2 (1:2)

České Meziříčí - Česká Skalice/Velká Jesenice 3:2 (1:2). 8. Bastl Adam, 54. Sekyra Martin z pen., 70. Sekyra Martin - 19. Krátký Damian, 25. Rücker David
Rozhodčí: Hanuš Jindřich
České Meziříčí: Jílek - Rind Lukáš, Ptáček, Mikušík, Myšák - Vlášek, Sekyra, Němeček, Dyršmíd - Bastl, Fiala Daniel. Střídali: Bouša Karel, Hoffinger, Coufal Marek
Slezák Miroslav, trenér ČM: Brzy jsme se ujali vedení a chvíli na to zahodili 100% šanci. Soupeř stihl do poločasu otočit skóre i díky chybě našeho brankáře. Druhý poločas jsme byli jasně lepším týmem a dokázali zápas otočit v náš prospěch a po zásluze získali 3 body. Kaňkou zápasu je zbytečné vyhrocení konce utkání a zranění hostujícího kapitána po jednom z důrazných soubojů ve snaze o vyrovnání. Kapitánovi hostů přejeme brzké uzdravení a ať se brzy vrátí na trávníky.