České Meziříčí - Dobruška B 2:1 (1:1)

České Meziříčí - Dobruška B 2:1 (1:1). 40. Havel Lukáš, 54. Provazník Lukáš - 4. Malý vítězslav. ŽK: 1:2. ČK: 0:0. PK: 0:0. DIváků: 220.
Rozhodčí: Bouz, Bečvář, Kout
Delegát: nedelegován

České Meziříčí: Frynta (8) - Kubíček (8), Provazník (8), Kozák (8), Kupka (7) - Krajňák (7) (88. Borecký (N)), Hlavsa (7), Hovorka (9), Čiháček (7), Ježek (7) - Havel Lukáš (7) (75. Baše Lukáš (7))

Dobruška B: Děkan - Petr, Horák, Kováč, Effenberk, Junek, Hrnčíř, Zrzavý, Malý (Gábrle), Štětina, Tojnar (77. Michl)

David Horký, vedoucí mužstva: Děkujeme hráčům za dnešní perfektně odbojovaný zápas. Ačkoliv jsme brzo prohrávali, tak jsme dokázali výsledek otočit a vybojovat důležité vítězství. Obě naše branky byly nádherné. První založil Jindra Kubíček a po přihrávce Ondry Ježka dával do prázdné branky Lukáš Havel. Při druhé brance Lukáš Provazník napravil svou chybu pri úvodním gólu Dobrušky. Našlápnul na půlce a obešel všechny co mu stáli v cestě a zakončil do prázné branky. Za sebe děkuju klukům, že mi vítěství darovali k mým dnešním třicetinám.

Milan Jirásek, trenér Dobrušky B: V utkání jsme vstřelili úvodní gól po obrovské chybě domácí obrany. Vyrovnání soupeře přišlo těsně před poločasem po situaci zavánějící ofsajdem. V druhé půli prošel celým hřištěm střední obránce Č.Meziříčí  Provazník a vsítil rozhodující gól.
Při vyrovnávací brance Kováče byl odmáván ofsajd. České Meziříčí bylo celkově lepším mužstvem a zvítězilo zaslouženě.