České Meziříčí - Domašín 7:3 (5:0)

České Meziříčí - Domašín 7:3 (5:0). 9., 29. a 90. Fiala Daniel, 17., 45. a 89. Tomášek Jakub, 38. Tomášek Petr - 55. a 58. Trudič Martin, 68. Michalík Jan. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 113.
Rozhodčí: Knapek Jaroslav
České Meziříčí B: Podstata - Šlor (46. Myšák), Provazník, Havel Patrik, Holeček - Černý Aleš (46. Němeček (81. Dolejší)), Hlavsa Leoš, Tomášek Petr, Němeček (46. Vošvrda) - Tomášek Jakub, Fiala Daniel
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Konečně bylo áčko v sobotním derby s Opočnem kompletní, a tak jsme mohli nastoupit s hráči jeho širšího kádru a navíc s již uzdraveným Provazem. To byl hlavní důvod obrazu hry 1.poločasu, kdy jsme soupeře jasně přehrávali a po pěkných akcích stříleli i branky. Do kabin jsme mohli jít i s daleko vyšším skóre než 5:0. Ve 2. poločase jsme však nepochopitelně přestali hrát a nechali soupeře snížit až na 5:3. Posledních 20 minut to už byl z naší strany koncert zahazování i těch nejvyloženějších šancí. Bylo až neskutečné, co všechno jsme neproměnili. Trenér napočítal až 12 tutovek jen za 2. poločas ! Naštěstí jsme v závěru naši nemohoucnost protrhli a dvěma góly upravili konečný stav na "pouhých" 7:3. I tak patří poděkování všem hráčům včetně lavičky za předvedený výkon, zejména pak za 1. poločas, který byl z naší strany zatím ten nejvydařenější v podzimní časti sezóny.