České Meziříčí - Doudleby 1:1 (0:0). PK: 5:4

České Meziříčí - Doudleby 1:1 (0:0). PK: 5:4. 65. Ježek Ondřej z pen. - 77. Kráčmer Matěj. Penalty proměnili: Tomášek Jan, Ježek, Čiháček, Jančura, Hlavsa - Mazura Marek, Kráčmer Matěj, Vidlička, Šrámek. Za hosty neproměnil v druhé sérii Kopsa. ŽK: 4:5 (30. Ježek, 48. Havel Tomáš, 82. Čiháček, 90. Jančura - 32. Vidlička, 38. Huďousek, 63. Mazura Michal, 63. Kráčmer Matěj, 80. Mazura Marek). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 111.
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš (63. Jančura), Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek (78. Tomášek Petr), Hlavsa, Čiháček, Krajňák - Ježek, Baše Lukáš
Doudleby: Gärtner – Michal Mazura, Krmaš, Kráčmer, Čihák (75. Langr) – Marek Mazura, Šrámek, Vidlička, Kopsa – Matěj Mazura, Hudousek
Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas byl vyrovnaný z obou stran. Druhý jsme, až na prvních deset minut, již byli lepší, vypracovali jsme si více brankových příležitostí. S koncovkou nám ale musel pomoci hostující stoper, který si nešťastně při odkopu Z malého vápna nastřelil ruku a nařízenou penaltu proměnil Ježek. Bohužel jsme těsné vedení neudrželi až do konce kvůli chybě v obranné činnosti. Druhý bod z penalt jsme si zasloužili. Děkujeme fanouškům, kteří nás celý zápas hnali za vítězstvím. Zápas s přehledem odřídila trojice rozhodčích.
Mazura Marek, trenér Doudleb: Dnes jsme byli lepším týmem a ztratili jsme v Meříči body. Bohužel byl zápas ovlivněn špatným rozhodnutím rozhodčího, nerespektování pravidla 12.18, tj. za úmyslnou hru rukou rozhodčí nebude považovat situaci, kdy si při odkopu míče hráč nastřelí vlastní ruku. Rozhodčí sklidili od domácích fanoušků potlesk při odchodu do kabin a následné pochvaly. Co tě neporazí to tě posílí, vždyť to je jen hra.