České Meziříčí - Doudleby 2:0 (2:0)

České Meziříčí - Doudleby 2:0 (2:0). 30. Baše Lukáš (Fiala Josef), 45. Ježek (Slánský). ŽK: 4:5 (54. Slánský, 67. Hlavsa, 75. Čiháček, 83. Ježek - 40. Mazura Marek, 44. Šrámek Jakub, 83. Vídeňský, 85. Hudousek, 87. Krmaš). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 102.
Rozhodčí: Janota Josef, Kubálek Lukáš, Ježek Václav
Delegát: Mudruňka Jaroslav
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Tomášek Jan, Čiháček - Fiala Josef (85. Vošvrda), Hlavsa, Roubal, Rezek - Baše Lukáš (82. Baše David), Ježek
Doudleby: Gärtner - Kudláček, Krmaš, Kopsa (30. Hudousek), Vídeňský, Mazura Marek, Šrámek, Luňáček, Chudý, Brandejs (46. Šponar), Cit (73. Krupka)
Horký David, sekretář ČM: Za vytrvalého deště se odehrával souboj dvou tabulkových sousedů, který byl plný osobních soubojů. Do poločasu se nám podařilo odskočit do dvoubrankového vedení, které jsme udrželi až do konce utkání. Pochvala všem našim hráčům za přístup k utkání!
Šrámek Jakub, vedoucí mužstva Doudleb: Ve vyrovnaném utkání byli domácí produktivnější. Naši měli hlavně ve 2.poločase více šancí, ale žádnou nedokázali proměnit.