České Meziříčí - Doudleby n.O. 4:2 (3:1)

České Meziříčí - Doudleby n.O. 4:2 (3:1). 2. Baše Lukáš (Tomášek Jan), 28. Ježek (Čiháček, Hlavsa), 43. Baše Lukáš, 63. Provazník Lukáš (Hlavsa) - 6. Kráčmer Matěj, 54. Kráčmer Matěj z pen. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (44. Krmaš Jan), PK: 0:1. Diváků: 120
Rozhodčí: Fryš, Koutník, Rychtár
Delegát: Přibyl

České Meziříčí: Baše Karel - Slánský, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Hovorka Marek - Provazník, Hlavsa (74. Tomášek Petr), Čiháček (87. Havel Tomáš), Ježek (77. Rezek Jakub) - Baše Lukáš (69. Havel Lukáš)

Doudleby: Lasák - Krmaš Jan, Kráčmer, Kotyza, Mazura Marek, Šrámek Jakub (69. Gärtner), Plachetka (81. Dostál Ondřej), Souček, Kopsa (87. Kudláček), Mazura Matěj (77. Kozák Jan), Lyer

Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas se odehrálo bojovné utkání s množstvím brankových příležitostí. Díky větší produktivitě jsme ho zaslouženě vyhráli 3:1. O vývoji hry ve druhém poločase rozhodla červená karta na konci prvního poločasu hostujícího stopera Krmaše. My jsme se soustředili na brejky, z kterých se nám podařilo odskočit o dvě branky a utkání jsme dohráli s cílem neinkasovat. Chválím nasazení a přístup hráčů.

Čermák Jan, trenér TJ Velešov Doudleby nad Orlicí: „Bohužel pro fotbal, domácí, dle slov klasika, šli štěstíčku naproti… Zejména v prvním poločase jsme kromě výše zmiňovaného vyrobili opět hrubice a inkasovali. Fotbalově jsme byli lepším týmem. V druhém poločase jsme domácí i v deseti přehrávali, ale neproměnili naše šance. Musíme se zlepšit a zvýšit agresivitu v obranné fázi a pak budeme úspěšní. Soutěž je vyrovnaná a nic není ztraceno."