České Meziříčí - Jaroměř B 3:1 (1:0)

České Meziříčí - Jaroměř B 3:1 (1:0). 34. Rezek, 48. Tomášek Petr, 68. Havel Lukáš - 75. Seifert Miroslav. ŽK: 2:3. ČK:0:0. PK: 0:0. Diváků: 118.
Rozhodčí: Vlachynský, Krucký, Ježek Tomáš

České Meziříčí: Frynta - Slánský, Kozák (65. Ježek), Tomášek Jan, Kupka Aleš - Čáp, Rezek, Hlavsa, Baše Lukáš - Tomášek Petr (71. Ševc Martin), Havel Lukáš (87. Španiel)

Jaroměř B: Schejbal – Křivský, Kučera, Horák, J. Emlar (71. Mertlík) – Ameti, Jirka, Svoboda (65. L. Emlar), Seifert (85. P. Toman) – Vít, Bělka (46. Bano)

Mikušík Milan, trenér ČM: Po nevýrazném výkonu jsme hlavně ve druhém poločase zlepšeným pohybem přispěli k tomu, abychom si vytvořili brankové příležitosti a vstřelili 3 branky. Mužstvo Jaroměře podalo sympatický výkon, hlavně ve středové řadě, ale doplatilo na absenci několika hráčů. Vítězství se cení, jelikož není umění zvítězit když se daří, ale vyhrát když se nedaří. Zvítězila zkušenost nad nadšením hostů.

Paleček Tomáš, trenér Jaroměře B: Domácí byli po celý zápas lepším týmem, kdy zaslouženě vyhráli a vedou tabulku. Poděkování patří všem hráčům, kteří dnes nastoupili a kteří se ani za nepříznivého stavu 3:0 na zápas nevykašlali a snažili se až do poslední minuty se zápasem něco udělat.