České Meziříčí - Javornice 3:3 (1:1)

České Meziříčí - Javornice 3:3 (1:1). 27. Tomášek Jakub (Plšek), 55. Tomášek Jakub (Roubal), 56. Plšek (Fiala Josef) - 4. Plíhal Martin, 48. Plíhal Martin, 72. Provazník vlastní. ŽK: 3:5 (10. Roubal Zdeněk, 51. Plšek, 82. Fiala Josef - 6. Kovaříček Josef, 29. Suk Daniel, 36. Hovorka Jakub, 48. Drašnar Pavel, 63. Koutský Stanislav). ČK: 0:0. PK: 1:0 (31. Ježek neproměnil). Diváků: 110.
Rozhodčí: Kriegler Pavel, Kiec Martin, Horský Leonard
České Meziříčí: Frynta David - Provazník (78. Tomášek Petr), Slánský, Tomášek Jan, Myšák (46. Rezek Jakub) - Fiala Josef, Roubal, Vejprava, Tomášek Jakub - Ježek, Plšek
Javornice: Kasper Lukáš (59. Harbich Lukáš) - Kapsper Pavel, Koutský Stanislav, Drašnar Pavel, Krejčí Adam, Hovorka Jakub, Kráčmer Jakub, Kráčmer Jan (36. Petr Josef (45. Nosek Ondřej)), Suk Daniel, Plíhal Martin, Kovaříček Josef
Horký David, vedoucí mužstva ČM: No byla to řežba z obou stran. Hosté se ujímají vedení životním gólem jejich hráče, pak srovnáváme my výstavní hlavičkou Kuby Tomáška a poté Ježkovi bohužel gólman chytá penaltu. Už po několikáté nezachytíme vstup do druhého poločasu a opět prohráváme. Pak během minuty otáčíme zápas, ale Javornice opět srovnává po brejku. Naše křečovitá snaha o vstřelení vítězného gólu vychází vniveč. Nakonec asi spravedlivá remíza. Ani jeden tým si nezasloužil prohrát.
Krunčík Tomáš, trenér Javornice: Dnes to byl bláznivý zápas. Vedeme 1:0, 2:1, pak 3:2 prohráváme. Máme tři zraněné, v 60min. jsme bez možnosti střídání a do branky nám jde hráč z pole, navíc nejmenší ze všech našich hráčů. Klobouk dolů před všemi, že jsme to dotáhli na remízu. Utkání bylo náročné fyzicky a možná ještě víc psychicky. Teď budeme držet palce našim marodům, aby byli co nejdříve k dispozici. Gratulace Plíhalovi ke dvěma zářezům, první branka byla exkluzivní.