České Meziříčí - Kostelecká Lhota 1:5 (1:1)

České Meziříčí - Kostelecká Lhota 1:5 (1:1). 44. vlastní - 18. Plocek, 63. Rešl, 66. Svatoš, 73. Svatoš z pen., 85. Rešl David. ŽK: 2:3 (60. Baše Karel, 86. Brouček - 22. Andrýs, 75. Faltys, 85. Bažo). ČK: 0:0. Diváků: 105.
České Meziříčí B:
Baše Karel - Španiel, Brouček, Kubíček Jindřich (55. Jarkovský), Frynta Petr (5. Borecký) - Vošvrda (74. Žďárek), Havel Tomáš, Tomášek Petr, Kupka Aleš - Kupka Michal (68. Hejlek), Baše Lukáš.
Tomášek Petr, trenér ČM B: 1. poločas byl vyrovnaný, hosté využili našeho zaváhání v obraně a šli do vedení. I my jsem měli nějaké šance, ale znovu selhala koncovka. Až v závěru poločasu si hosté dali neštštně vlastní gól a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. 2. poločas bylo pokračování zahazování šancí, stejně jako v Přepychach. Za 20. minut jsme mohli vyhrávat nejmíň 5:1 a mohlo být po zápase, naopak hosté nám ukazali ve druhé polovině poločasu, jak zakončovat a nasázeli nám 4 branky. Místo šesti bodů z posledních 2 zápasů máme na kontě stále 0 bodů.