České Meziříčí - Kunčice 3:0 (1:0)

České Meziříčí - Kunčice 3:0 (1:0). 32. Vítek Ondřej vlastní (Kozák), 65. Čiháček Michal (Hlavsa Leoš), 67. Tomášek Jakub (Baše Lukáš). ŽK: 2:2. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 150.
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek (72. Krajňák), Hlavsa, Čiháček, Ježek (81. Vošvrda) - Baše Lukáš (83. Havel Patrik), Tomášek Jakub (83. Borecký David)
Kunčice: Vítek Ondřej - Zounar, Pechar jiří, Charvát (51. Pechar Pavel), Srpek, Vítek Petr, Doležal, Šulc, Žahourek, Mrázek, Laštovička
Mikušík Milan, trenér ČM: První poločas moc fotbalové krásy nenabídl. Naše vedení zařídil po odkopu našeho stopera Kozáka hostující gólman. Ve druhém poločase jsme předvedli lepší výkon a po standardní situaci, kdy Čiháček z třiceti metrů zavěsil a po odvážném průniku Lukáše Bašeho po levé straně, kdy připravil první gól za áčko pro Kubu Tomáška, jsme šli do vedení 3:0. Všem hráčům patří poděkování za bojovnost a nasazení a našim divákům za věrnost. První tři body na domácím hřišti v 1. A třídě věnujeme jim.
Šulc Zdeněk, sekretář Kunčic: Pokud si dáme dva góly sami a v utočné fázi jsme impotentní nic jiného než prohru si nezasloužíme.Z našeho vystoupení jsem hodně zklamán,takto se o body nehraje.
Vlášek Richard, trenér Kunčic: „Domácí zvítězili zaslouženě, připomínali mi počínání Ostravy v jarní části ligy. Pokud by takto hráli celou sezonu, sestoupit nemohli. My jsme naopak propadli ve všech fotbalových činnostech, o morálních nemluvě. Počtvrté v řadě jsme venku neskórovali, opět jsme byli na výletě a někteří na něj ani neodjeli. Pokud nezvítězíme doma s Miletínem, ocitneme se nad sestupovou propastí."