České Meziříčí - Lípa nad Orlicí 4:0 (0:0)

České Meziříčí - Lípa nad Orlicí 4:0 (0:0). 60. a 66. Baše Lukáš, 53. Tomášek Jakub, 59. Provazník Lukáš z pen. ŽK: 1:1 (90. Roubal Zdeněk - 55. Ručka Daniel). ČK: 1:0 (8. Slánský Václav). PK: 1:0. Diváků: 150.
Rozhodčí: Říha Luboš, Ikizgül Varol, Horký David (klubový rozhodčí)
Delegát: Mazura Milan
České Meziříčí: Frynta David - Krajňák (75. Havel Tomáš), Slánský, Provazník, Tomášek Jan (63. Hrudík Petr) - Fiala Josef, Rezek, Roubal, Tomášek Jakub - Baše Lukáš (80. Šlor), Ježek (75. Čiháček)
Lípa nad Orlicí: Hlach - Sikora Tomáš, Skalický Ladislav, Brzokoupil Milan, Karlík Ondřej (73. Škop Martin), Kozel Michal, Ručka Daniel, Kapucián Vojtěch, Kapucián Lukáš, Kapucián Adam (78. Bartoš Vojtěch), Pojezdala Petr
Horký David, sekretář ČM: Již v osmé minutě jsme šli do deseti, ale kdo si nespočítal hráče obou týmů na ploše, tak to ani nepoznal. Kluci si šli od první do poslední minuty pro vítězství, kterého zaslouženě dosáhli. Cenné a důležité tři body!
Mondík David, vedoucí týmu Lípa nad Orlicí: Skoro celý zápas jsme měli nad domácími početní výhodu, kterou jsme svým laxním přístupem nedokázali využít. V prvním poločase jsme si pár šancí dokázali vytvořit, ale nedokázali jsme je proměnit. Prvních patnáct minut v druhém poločase jsme opět zaspali, čehož domácí dokázali využít a šli do vedení 3:0. V tu ránu bylo po zápase a domácí zaslouženě vyhráli.