České Meziříčí - Lokomotiva HK 1:1 (1:1)

České Meziříčí - Lokomotiva HK 1:1 (1:1). 17. Schejbal (Hlavsa) - 40. Tichý. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (81. Ziegler). PK: 0:0. Diváků: 80.
Rozhodčí: Styblík, Odvárko, Leimer
Delegát: nedelegován

České Meziříčí: Frynta (8) - Kubíček (8), Havel Roman (8), Slánský (8), Kupka (8) - Rezek (8) (81. Tetřev (N)), Hlavsa (8), Tomášek Jan (9), Čiháček (8) (86. Baše (N)), Ježek (8) - Schejbal (8) (61. Havel Tomáš (7))
Lokomotiva HK: Beránek – Šimek, M. Denk, Svatoň, Javůrek – D. Denk, Mašek, Volánek, Podlipný (46. Němec) – Ziegler, Tichý (84. Vaněk)

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Bod s kvalitním soupeřem, který na jaře chytil formu má pro nás cenu a jsme za něho rádi. Svůj první gól za muže vstřelil Michal Schejbal, když si na zadní tyči počkal na centr Hlavsy. Utkání bylo ze strany hostů až zbytečně vyhrocené.

Ivo Beránek, sekretář TJ Lokomotiva Hradec Králové: „Úvodních dvacet minut patřilo domácím, kteří se ujali vedení. Poté jsme se probudili a do přestávky se nám podařilo vyrovnat. Druhý poločas už byl v naší režii, ale oproti minulým zápasům jsme selhali v koncovce."