České Meziříčí - Lokomotiva HK 6:1 (2:0)

České Meziříčí - Lokomotiva HK 6:1 (2:0). 10. Plšek (Baše Lukáš, Ježek), 29. Fiala Josef (Plšek), 65. Provazník (Fiala Josef), 69. Baše Lukáš (Plšek), 72. Vejprava (Plšek), 83. Tomášek Jakub (Fiala Josef) - 52. Zámečník Filip. ŽK: 2:1 (27. Plšek, 80. Havel Tomáš - 19. Valášek Martin). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 100.
Rozhodčí: Žerovnický David, Ježek Václav, Slezák Miroslav (oddílový rozhodčí)
České Meziříčí: Frynta David - Myšák (62. Havel Tomáš), Slánský, Provazník (77. Mikušík), Ježek - Fiala Josef, Roubal (65. Tomášek Petr), Vejprava, Tomášek Jakub - Baše Lukáš, Plšek
Lokomotiva HK: Němec Jan - Hůlka Aleš, Filipi Oldřich (72. Franc Ondřej), Netolický Ondřej, Bouška Daniel (46. Toman Pavel), Vostrovský Lukáš, Bláha Adam, Zbořil Matyáš (37. Zelený Pavel), Zámečník Filip, Jurnečka Lukáš (69. Vrbata Daniel), Valášek Martin
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Konečně jsme se sešli v konkurenceschopné sestavě. Utkání hrané v úmorném vedru určitě nebylo tak jednoznačné jak dopadl výsledek. Vstup do utkání jsme měli dobrý, a ujali jsme se do poločasu dvougólového vedení. Vstup do druhého poločasu jsme ale měli katastrofální a jen díky výborným zákrokům Frynty jsme vedení uhájili a vstřelili naopak po rohu velmi důležitý třetí gól. Zbytek utkání už jsme si pohlídali a přidali další pěkné branky. O naše góly se podělilo 6 různých střelců. Příští sobotu přivítáme opět doma tým Javornice.
Sobotka Michal, sekretář Lokomotivy HK: Opět stejná písnička, vstup do zápasu dobrý, po prvním obdrženém gólu jsme přestali hrát a domácí byli lepším týmem. Ve druhém poločase jsme snížili na 2:1 a neproměnili další šance. Dostali jsme na 3:1 a hra se nám úplně rozpadla. Bohužel nyní v našem týmu panuje naprostá "deka". Snad se z toho brzy dostaneme.