České Meziříčí - Malšovice 3:1 (3:0)

České Meziříčí - Malšovice 3:1 (3:0). 37. a 39. Havel Patrik, 40. Rezek - 58. Zilvar Martin. ŽK: 0:2 (55. Beznoska, 72. Franc). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 130.
České Meziříčí:
Frynta David - Tomášek Jan, Kozák, Slánský, Hrudík - Rezek, Hlavsa, Čiháček, Tomášek Petr - Baše Lukáš, Havel Patrik
Malšovice: Špás - Etflaiš (39. Soukup), Luňák, Ninger (55. Papík), Krejčí, Franc, Zilvar (85. Khol), Jareš, Blažek 55. (Libřický), Groh, Beznoska (72. Kancnýř)
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Ve vyrovnaném utkání, kdy obě mužstva předváděla rychlý, kombinační fotbal, jsme rozhodli na konci prvního poločasu, kdy jsme vstřelili během tří minut 3 branky. Ve 2. poločase sice soupeř vstřelil branku po rohovém kopu, ale výsledek jsme si už pohlídali.
Blecha Jiří, trenér Malšovic: Dobře rozehrané utkání jsme ztratili během tří minut v prvním poločase, kdy domácí bezezbytku využili naše fatální chyby při bránění. Naprosto zbytečná porážka...