České Meziříčí - Meziměstí 4:2 (3:2)

České Meziříčí - Meziměstí 4:2 (3:2). Branky: 33. Fiala Daniel, 40. Plšek (Vejprava), 45. Tomášek Jakub, 87. Fiala Josef - 5. Smrček Pavel, 41. Jandík Marek. ŽK: 1:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 120.
Rozhodčí: Průcha Petr, Jehlička František, Horký David (oddílový rozhodčí)
České Meziříčí: Adamovič - Ježek, Havel Tomáš, Provazník, Filipi (46. Čiháček) - Fiala Josef, Vejprava (90. Myšák), Tomášek Jakub, Fiala Daniel - Plšek (84. Jílek), Baše Lukáš (87. Tomášek Petr)
Meziměstí: Čížek Petr - Sedláček Jan, Urban Patrik, Kubeček Jakub, Balín Miroslav, Šnábl Petr, Jandík Marek, Jirásek Vojtěch, Krejčí Vojtěch (77. Dobrowolski Alan Michal), Mucha Josef, Smrček Pavel
Horký David, sekretář ČM: Pro diváky to byl skvělý zápas, padaly krásné branky. Pro trenéry už asi tak ne, protože to bylo zase drama až do konce. Ve hře bylo spoustu chyb a ztrát na obou stranách a nám se podařilo více chyb hostů potrestat. Děkujeme hráčům Meziměstí za férovou hru, jejich fanouškům za podíl na atmosféře zápasu a rozhodčímu Tarzanovi za výborný výkon.
Jansa Lubomír, trenér Meziměstí: Výsledková mizérie bohužel pokračuje, ale co se nasazení a bojovnosti týká, odjížděli jsme z Meziříčí se vztyčenou hlavou. Domácím jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem. Rozdíl byl v tom, že jsme bohužel neproměnili naše vyloženě šance a domácí trestali skoro nekompromisně. V týdnu doléčíme zranění a v sobotu opět zabojujeme. Soutěž ještě nekončí a je potřeba se rvát o každý bod. Velká pochvala pro HR, Petr Průcha je opravdu muž na svém místě.