České Meziříčí/Nové Město - Černíkovice/Solnice 2:1 (1:1)

České Meziříčí/Nové Město - Černíkovice/Solnice 2:1 (1:1). 40. Vacek Matěj, 83. Čížek Vojtěch - 9. Procházka Lukáš. ŽK: 1:2 (3. Lepšík). Diváků: 30.
Rozhodčí: Kudláček Milan
České Meziříčí: Bouša Karel - Rind Lukáš, Lepšík, Fňouk, Štěpán Radek - Ptáček - Čížek, Šoun Michal, Coufal Marek, Vacek - Vlášek. Střídali: Valtera, Bouša Jan, Coufal Jaroslav
Slezák Miroslav, trenér ČM: Po 4 zápasech konečně výhra a první domácí. Utkání jsme nezačali dobře a už ve 3. minutě jsme mohli jít do 10. Naštěstí se nad námi rozhodčí smiloval a dostali jsme jen žlutou. Následně po naší pomalé domů hosté otevírají skóre. Ke konci poločasu srovnáváme po rohu. Druhý poločas celou dobu vyrovnaný s naší mírnou převahou, která byla odměněna vítězným gólem z přímého volného kopu Vojtou Čížkem. Dnes by asi zápasu slušela více remíza, ale tři body jsme ubojovali.