České Meziříčí - Nové Město nad Metují 2:4 (1:2)

České Meziříčí - Nové Město nad Metují 2:4 (1:2). Branky ČM: 31. Sekyra, 90. Dyršmíd. ŽK: 1:0 (84. Myšák). Diváků: 50.
Rozhodčí: Jehlička František
České Meziříčí: Štěpán Radek - Vlášek, Sekyra, Rind Lukáš, Němeček, Myšák, Šoun Michal, Dyršmíd, Coufal Marek, Bouša Jan, Bastl Adam.
Štěpán Jiří, asistent trenéra ČM: Po celkem vyrovnaných 20ti minutách soupeř potrestal chybu v defenzivě a chopil se vedení. Nám se po krátké chvíli povedlo po zmatku ve vápně po rohovém kopu vyrovnat. Do šaten šel ale s jednogólovým náskokem soupeř po střele z dálky k tyči. Druhý poločas začal opět vyrovnaně, soupeř bohužel opět trestal chyby a vedl již o 3 branky. V poslední minutě se nám povedlo zkorigovat skóre krásnou střelou z voleje o tyč na konečných 2:4. V brance debutoval teprve třináctiletý odchovanec Radek Štěpán.