České Meziříčí/Nové Město - Železnice/Valdice 5:0 (3:0)

České Meziříčí/Nové Město - Železnice/Valdice 5:0 (3:0). 4. Vlášek, 17. a 50. Šoun Michal, 21. a 73. Čížek Vojtěch. Diváků: 38.
Rozhodčí: Merbs Rudolf
České Meziříčí/Nové Město: Kučera - Lepšík, Ptáček, Fňouk - Vacek, Čížek, Šoun Michal, Němeček, Štěpán Radek - Coufal Marek, Vlášek. Střídali: Coufal Jaroslav, Bouša Jan, Rind Lukáš
Slezák Miroslav, trenér: Do dnešního zápasu jsme zvolili rozestavení 3-5-2. Soupeře jsme chtěli vysoko napadat a dostat pod tlak. Brzy jsme se ujali vedení a to nás uklidnilo. Do konce poločasu jsme přidali další dvě branky a nemuselo být jen u nich. Poločasový výsledek měl být 6:0. Druhý poločas jsme přešli na rozestavení 4-4-2. Přidali jsme další dvě branky a hlavně ta na 5:0 po nádherné přihrávce Míry Němečka stála za to. Na výkonu opravdu nebylo, co vytknout, až na to proměňování šancí.