České Meziříčí - Ohnišov 2:1 (0:1)

České Meziříčí - Ohnišov 2:1 (0:1). 58. Tomášek Jakub (Baše Lukáš), 67. Ježek Ondřej (Rezek) - 42. Macek Jan. ŽK: 0:1 (70. Bohuňovský). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 150.
České Meziříčí:
Frynta David - Krajňák (86. Čančara), Kozák, Slánský, Tomášek Jan (86. Tomášek Petr) - Rezek, Hlavsa, Čiháček, Ježek - Tomášek Jakub (90. Hrudík Petr), Baše Lukáš (81. Hovorka)
Ohnišov: Klofanda – Remeš, Martínek, Kolínek, Macek – Balek, Krpata, Petr, Bohuňovský – Vrátný, Krahulec (50. Šenkýř)
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Důležité tři body. První poločas byl z naší strany bez pohybu a stylem hry jsme se přizpůsobili hostům. Po poločasovém sprdunku v kabině jsme druhý poločas přidali na pohybu, hosty přehráli a z mnoha šancí vstřelili dvě branky, které znamenají vítězství.
Kárník Josef, vedoucí mužstva Ohnišova: Do 60. minuty jsme měli hru pod kontrolou, pak jsme však dostali gól "BOŽÍ RUKA MARADONA", který hlavní rozhodčí zprvu neuznal, ale pomezní ukázal, že platí. Po jejich vzájemné diskusi hlavní rozhodčí jakoby ztratil brýle, najednou ruku neviděl a gól uznal. Druhý gól jsme dostali po faulech na naše hráče, které rozhodčí neviděli. Zdá se mi, když čtu komentář domácích, že jsem byl asi na jiném zápase. Ještě bych rád poděkoval našim hráčům, kteří přišli.