České Meziříčí - Opočno 0:4 (0:0).

České Meziříčí - Opočno 0:4 (0:0). 49., 51. a 59. Franc Jakub, 62. Šnajdr Martin. ŽK: 2:1 (51. Fiala Josef, 58. Slánský - 45. Šnajdr Martin). ČK: 0:0. PK: 1:0 (70. neproměnil Roubal). Diváků: 220.

Rozhodčí: Otava, Šťastný, Jiříček
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (81. Tomášek Petr), Slánský (81. Havel Patrik), Tomášek Jan, Ježek (77. Baše David) - Rezek, Hlavsa (62. Petr), Fiala Josef, Roubal - Tomášek Jakub (63. Trnovský), Baše Lukáš
Opočno: Effenberk - Židík, Čtvrtečka, Hrabar (65. Lukášek), Smola (72. Pultar), Musil, Přibyl Ondřej (83. Serbousek), Filip, Šnajdr (77. Nguyen), Franc, Vondřejc
Šnajdr Martin, trenér ČM: Zasloužená výhra Opočna. Nechci říkat, jestli je výsledek pro nás krutý... není! Dostali jsme čtyři góly, sami žádný nevstřelili, ani z penalty, tak to prostě je. V první půli bylo Opočno nebezpečnější, přesto se nám podařilo jít do kabin za stavu 0:0. Utkání se rozhodlo během 13 minut druhé půle, kdy jsme udělali tři individuální chyby. Přesto náš výkon byl diametrálně odlišný od těch podzimních, máme na čem stavět! Pochvala pro Pepu Fialu a trojici rozhodčích!
Přibyl Tomáš, asistent trenéra Opočna: Po solidním výkonu jsme dnes zaslouženě zvítězili. V prvním poločase jsme ještě své šance neproměnily, ale v rozmezí 15 minut druhého poločasu jsme čtyřmi góly rozhodli zápas v náš prospěch. Děkuji hráčům za kvalitní výkon v sousedském derby, které nemívá favorita.