České Meziříčí - Opočno 1:2 (1:0)

České Meziříčí - Opočno 1:2 (1:0). 23. Baše Lukáš (Tomášek Jan, Slánský) - 63. vlastní (Kozák), 75. Franc Jakub. ŽK: 1:0 (83. Tomášek Jan). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 160.
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš (78. Rezek), Kozák, Slánský, Vošvrda (46. Krajňák) - Jančura (78. Tomášek Petr), Hlavsa, Čiháček, Tomášek Jan - Baše Lukáš, Ježek
Opočno: Effenberk - Lukášek, Petr, Čtvrtečka, Pfeifer (86. Polák), Filip, Přibyl Ondřej (46. Školník), Šnajdr, Franc, Vondřejc, Přibyl Tomáš,
Šnajdr Martin, trenér ČM: V úvodu utkání jsme neproměnili 3 šance a poté se střídaly pasáže, kdy chvíli jsme byli aktivní my, chvíli Opočno. Po pěkné akci jsme se dostali do vedení, přesto byl fotbal z obou stran nevalné úrovně. Ve 2. poločase jsme přestali být aktivní a koledovali jsme si o vyrovnání, které přišlo po vlastním gólu. Po další chybě do otevřené obrany dalo Opočno hezký a nakonec vítězný gól. Diváci viděli fotbal slabé úrovně.
Jánský Jan, trenér Opočna: Začáek utkání patřil soupeři, postupem času jsme hru vyrovnali, ale do kabin jsme šli pro nás za nepříznivéhpo stavu 0:1. Ve druhém poločase byli naši hráči aktivnější, nejprve se nám podařílo po vlastní brance Kozáka vyrovnat a o několik minut později po pěkné akci Franc Jakub rozhodl, že  si z derby odvezeme tři body do Opočna. Děkuji Všem hráčům za přístup k utkání, hlavně ve druhém poločase, kdy jezdili po zadku.