České Meziříčí - Opočno 3:1 (1:1)

České Meziříčí - Opočno 3:1 (1:1). Tomášek Jakub, 75. Roubal Zdeněk, 81. Fiala Josef - 25. Hrabal Patrik. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 200.

Rozhodčí: Průcha Petr, Ležík Matěj, Janata Lukáš
České Meziříčí: Frynta David - Baše David (65. Fiala Josef), Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek (82. Hrudík Petr), Roubal Zdeněk, Hlavsa, Ježek - Baše Lukáš, Tomášek Jakub (77. Havel Patrik)
Opočno: Effenberk - Trubač Michael (81.Nguyen Khac Tiep), Lukášek Josef, Petr Karel, Čtvrtečka Lukáš, Pfeifer Daniel (73.Pultar Jan), Smola Adam (80.Serbousek Václav), Přibyl Ondřej, Přibyl Tomáš, Šnajdr Martin (73.Vondřejc Milan), Hrabar Patrik
Šnajdr Martin, trenér ČM: V úvodu zápasu nás při tutovce Opočna podržel brankář Frynta. Poté jsme převzali aktivitu a byli nebezpečnějším týmem. Bohužel jsme ale špatně řešili finální fázi. Šli jsme do vedení, ale Opočno vyrovnalo po, před zápasem avizované, standardní situaci. V druhé půli jsme nepochopitelně vyklidili hřiště a Opočno nás dvacet minut mačkalo. Pokud bychom inkasovali, asi by si hosté odvezli tři body. Nakoply nás dvě tutovky a při třetí vstřelený gól. Nemohu také nezmínit excelentní výkon rozhodčího Průchy!

Přibyl Tomáš, asistent trenéra Opočna: Dnes jsme se bohužel nedokázali gólově prosadit ze hry a jediný gól ze standardní situace na body nestačil. Škoda špatně vyřešených situací před vápnem a věřím ,že to byl zápas o druhém gólu a ten dali domácí, kteří nakonec měli více gólových šancí než my.