České Meziříčí - Opočno 3:1 (1:1)

České Meziříčí - Opočno 3:1 (1:1). 33. Rezek Jakub (Vejprava), 71. Plšek, 90+2. Tomášek Jakub (Fiala Daniel) - 37. Krištof Kristián. ŽK: 1:1 (64. Fiala Josef - 90. Krištof Kristián). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 280.
Rozhodčí: Průcha Petr, Vlachý Michal, Slezák Miroslav (oddílový rozhodčí)
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Roubal, Krajňák (60. Sekyra) - Rezek Tomáš, Vejprava (74. Tomášek Jan), Rezek Jakub, Fiala Josef (74. Tomášek Jakub) - Ježek (89. Fiala Daniel), Plšek
Opočno: Malý Martin - Hrudík Petr, Smola Adam, Polák Ondřej, Franc Jakub, Krištof Kristián, Žid Lukáš (32. Labik Milan), Přibyl Tomáš, Černý Hynek, Přibyl Ondřej (79. Jech Stanislav), Brožek Šimon
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Derby je naše! Tak snad jsme to konečně zlomili, chudák kabina dopadla hůř než po postupu do A třídy :-) Utkání hrané od začátku ve vysokém tempu, před skvělou kulisou. Krásný první gól Kuby Rezka, bohužel Opočno ještě do poločasu srovnalo po chybě obrany. Druhý poločas jsme do Opočna bušili a na rozdíl od jarního utkání se nám podařilo gól z tlaku vstřelit. Byla znát odmakaná letní příprava, kondičně jsme hosty druhý poločas přejeli a střídající hráči také přinesli kvalitu do hry. Makáme dál borci!
Šnajdr Martin, trenér Opočna: Derby jsme nezvládli v druhém poločase. Domácí byli hladovější, my opět impotentní v ofenzívě. Jinak to chvílemi byla holomajzna plná nepřesností z obou stran. Meziříčí na rozdíl od nás využilo chyby, proto zaslouženě vyhrálo!