České Meziříčí - Petrovice nad Orlicí 3:1 (1:0)

České Meziříčí - Petrovice nad Orlicí 3:1 (1:0). 8. Krivčík Robert, 55. Tomášek Petr, 65. Havel Tomáš - 82. Krajča Jakub. ŽK: 1:2 (78. Fiala Daniel - 75. Lodr Jan, 90. Ullrich František). ČK: 0:0. Diváků: 55.
Rozhodčí: Gernát Lukáš
České Meziříčí B: Šlor - Kubíček Jindřich, Petr, Brouček, Baše Martin - Krivčík (58. Schejbal), Tomášek Petr, Kupka Aleš (72. Vošvrda), Trnovský (75. Bednář) - Havel Tomáš, Fiala Daniel (86. Jílek Petr)
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Hrál se zápas plný osobních soubojů a zejména v 1. poločase s několika šancemi na obou stranách. Nám se jednu podařilo proměnit, a tak jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem. 2. poločas již nepřinesl tolik brankových příležitostí, ale nám se přece jen podařilo dvě proměnit a odskočit soupeři na 3:0. Ten stačil v závěru jen snížit a my už jsme si konečně užili první vítězství sezóny za 3 body. Výborně odřídil utkání hlavní rozhodčí.