České Meziříčí - Předměřice 5:0 (1:0)

České Meziříčí - Předměřice 5:0 (1:0). 33. Tomášek Jan (Havel Tomáš), 47. Tomášek Jakub (Jančura), 61. Čiháček z pen. (Baše Lukáš), 74. Baše Lukáš (Vošvrda), 84. Baše Lukáš (Havel Patrik). ŽK: 1:1 (65. Hrudík Petr - 60. Voborník). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 110.
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Hrudík Petr (75. Borecký) - Jančura, Tomášek Jan, Čiháček, Tomášek Petr (74. Vošvrda) - Tomášek Jakub (85. Havel Patrik), Baše Lukáš
Předměřice: Švehlík - Hronek, Vyleťal (45.Bouček st.), Voborník, Ponikelský L. - Paizker, Mlynář, Bareš, Jiroušek (89.Pšenička) - Strakatý, Pekáč
Šnajdr Martin, trenér ČM: V prvním poločase jsme byli aktivnější, hosté hrozili pouze z brejků. Bylo to o tom kdo vstřelí první branku. Ve druhém poločase jsme rychle zvýšili vedení a od té doby to bylo pouze otázkou skóre
Pšenička Martin, vedoucí mužstva Předměřic: Po našem improvizovaném a špatném výkonu zasloužená výhra domácích.