Přepychy - České Meziříčí 2:2 (0:2)

Přepychy - České Meziříčí 2:2 (0:2). Branky: 47. Blažej, 61. Placák - 23. Kozák, 31. Hlavsa. ŽK: 3:1. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 150.
Rozhodčí: Havlík, Beránek, Klečka

Přepychy: Krunčík - Čtvrtečka L., Kupka R. (73.Štěpánek), Šmída, Žid, Blažej, Rathouský, Kovaříček (46.Sedlák), Placák, Kollár (81.Lukášek), Pícha (46.Čtvrtečka R.)

České Meziříčí: Havel Patrik (6) - Kubíček (7), Provazník (8), Kozák (8), Kupka Aleš (7) - Krajňák (7), Hlavsa (7), Hovorka (8), Čiháček (7), Ježek (7) - Havel Lukáš (6) (60. Baše Lukáš (6))

Pavel Miroslav, trenér Přepych: První poločas byl z naší strany hodně nervozní, přičemž jsme inkasovali 2 hloupé branky. Ve druhém poločasu jsme se zlepšili v herním projevu, a podařilo se nám vyrovnat. V závěru jsme mohli rozhodnout jak my, tak i hosté, ale branku nedal již nikdo. Remíza je podle mého názoru zasloužená.

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Škoda, že jsme neudrželi nadějný poločasový výsledek, ale už jako poněkolikáté jsme doplatili na neproměňování šancí.