České Meziříčí - Roveň 1:1 (0:1). PK: 4:5

České Meziříčí - Roveň 1:1 (0:1). PK: 4:5. 80. Fiala Josef z pen. - 22. Šimerda Miroslav. ŽK: 0:5 (35. Krejsa, 55. Staporek, 78. Páral, 83. Sejkora, 87. Šimerda). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 100.
Rozhodčí: Nosek Milan, Práza Radim, Hvězda Lukáš
České Meziříčí: Šlór - Baše David, Brouček, Holeček, Kupka Aleš - Tačík, Tomášek Petr, Fiala Josef, Borecký (37. Španiel) - Černý Jakub (46. Hrudík Petr), Havel Patrik (60. Frynta Petr)
Tomášek Petr, trenér ČM B: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se", ale i samotná účast v tomto utkání byla hazardem o zdraví. Utkání okořeněné vulgárními nadávkami soupeře na naše hráče a zejména pak na adresu rozhodčích, nemělo s fotbalem nic společného. Hlavní rozhodčí p. Nosek reagoval na  chování soupeře slovy "Já chci hlavně ve zdraví odjet domů!". Kdybych mohl vrátit čas, k utkání by naše mužstvo vůbec nenastoupilo a v klidu by si užilo neděli. Davidovi přejeme brzké uzdravení a třeba někdy návrat na fotbalový trávník.