České Meziříčí - Slavia HK B 1:5 (0:2)

České Meziříčí - Slavia HK B 1:5 (0:2). 72. Plšek (Vejprava) - 29. Havel Tomáš vlastní, 42. Lán Jakub, 51. Veselý David, 78. Mukařovský Jan, 86. Šolc Martin z pen. ŽK: 2:3 (50. Plšek, 62. Provazník - 22. Veselý David, 60. Kott Milan, 70. Linhart Jaroslav). ČK: 0:0. PK: 0:1. Diváků: 80.
Rozhodčí: Petrů Josef, Smola Vojtěch, Martínek Miroslav
České Meziříčí: Frynta David - Sekyra, Vejprava, Havel Tomáš, Krajňák (46. Slánský) - Provazník (85. Vošvrda) - Rezek Tomáš (71. Němeček), Rezek Jakub (85. Tomášek Petr), Fiala Josef (46. Tomášek Jakub) - Plšek, Ježek
Slavia HK B: Moník Jan - Šolc Martin, Lán Jakub, Chlumecký Patrik, Pulkrábek Ondřej, Kott Milan, Poláček Marek, Brázda Michal (66. Linhart Jaroslav), Jelínek Jonáš (76. Vencl Patrik), Tomek Adrian Tomáš (76. Václavíček Dominik), Veselý David (61. Mukařovský Jan)
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, skvělý pohyb a kombinace. Bohužel po nešetrném zákroku na našeho brankáře se ošetřovalo 5 minut a během této doby jsme úplně vypadli z tempa. První gól jsme si nešťastně srazili do branky a do šatny dostali ještě jeden. Do druhého poločasu jsme šli se hrou vabank, bohužel hned v 50. minutě jsme dostali třetí gól a ten nás dorazil a soupeře uklidnil. Slavia vyhrála naprosto zaslouženě, jejich obrana pracovala bezchybně a mnoho šancí hosté ještě neproměnili, hrají krásný kombinační fotbal. My jsme se jim snažili alespoň přiblížit, žádnou nakopávanou hrát taky nechceme. Makáme dál borci.
Šlégr Jaroslav, trenér Slavie HK B: Úvod utkání se nám nepovedl, prohrávali jsme osobní souboje a neměli jsme dobrý pohyb. Pomohla nám první branka a od té doby jsme už po zbytek zápasu dominovali. Dobře jsme kombinovali a ve správných momentech hráli přímočaře do koncovky. Tentokrát chválím celý tým za výkon, jen mrzí velké množství neproměněných šancí v druhém poločase.