České Meziříčí - Sobotka 2:6 (1:0)

České Meziříčí - Sobotka 2:6 (1:0). 31. Ježek, 46. Ježek (Čiháček) - 49. Topič, 50. Taneček, 57. Rulc, 70. Kubišta, 75. Škopán, 88. Taneček. ŽK: 1:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 158.

České Meziříčí:
Havel Patrik - Jančura, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Michal - Havel Tomáš, Hlavsa (71. Vošvrda), Čiháček, Ježek - Tomášek Petr (58. Krajňák), Rezek (71. Tomášek Jakub)

Sobotka: Taneček - Pavlíček, Halbych, Gerboc (50.Baster), Juriga (66.Šotka) - Topič (55. Kubišta), Škopán, Knobloch, Vích (81. Bárta) - Taneček Rulc (61. Přikryl)

Mikušík Milan, trenér ČM: Zasloužené vítězství hostů. Soupeř nás přehrál ve všech řadách. Po překvapení jsme sahali do 49. minuty, kdy jsme vedli 2:0, ale soupeř nás ihned vrátil na zem a svým pohybem a aktivitou nám ukázal, jak se hraje o vítězství v utkání.

Štrobl Ladislav, trenér Sobotky: Byli jsme od úvodu utkání lepším týmem, ale nedokázali jsme se brankově prosadit. Ve 30 min. jsme inkasovali po tečované střele branku. Do druhé půly jsme šli s tím, že se střelecky prosadíme a hned v úvodu další sprcha. Domácí z ojedinělé akce šli do vedení 2:0. To nás konečně nakoplo. Dvěma brankami jsme během minuty srovnali a pak už bezpečně dovedli utkání do vítězného konce. Skóre mohlo být na konec na konci daleko vyšší.