České Meziříčí - Solnice 1:3 (1:1)

České Meziříčí - Solnice 1:3 (1:1). 23. Jančura David - 45. a 75. Kubec Tomáš, 82. Schod Radek. ŽK: 2:0 (39. Slánský, 70. Jančura David). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 100.

České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (67. Hrudík), Kozák (67. Baše Lukáš), Slánský, Tomášek Jan - Rezek, Hlavsa (80. Tomášek Petr), Čiháček, Ježek - Tomášek Jakub (80. Havel Patrik), Jančura

Solnice: Švorc - Tomeš (58. Kubec Jiří), Rýznar, Hartman, Kubec Tomáš (77. Novák), Gajda Miloš, Hovorka, Kadavý František, Schod Radek, Hanuš David (87. Nosek), Poláček

Šnajdr Martin, trenér ČM: Za druhý poločas zasloužená výhra hostí. V první půli jsme měli optickou převahu a gól jsme dali po chybě solnické obrany. Ve druhém poločase jsme úplně nepochopitelně přestali hrát a o gól jsme si koledovali a ten přišel po rohovém kopu. Střídáním jsme chtěli mužstvo probudit což se nepodařilo.

Kadavý Martin, trenér Solnice: Souhlasím s kolegou Martinem. V prvním poločase výborný taktický výkon domácích. Druhý v naší režii. Pochvalu zaslouží trojice rozhodčích.