České Meziříčí - Třebeš B 3:1 (2:0)

České Meziříčí - Třebeš B 3:1 (2:0). 18. Havel Tomáš (Ježek), 33. Havel Patrik (Slánský), 77. Baše Lukáš (Fiala Josef) - 80. Tošovský Josef. ŽK: 2:1 (13. Ježek, 25. Fiala Josef - 12. Matějka). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 120.
Rozhodčí: Vích Patrik, Erlebach Jiří, Franěk Tomáš
Delegát: Vojtěch Lukáš
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Tomášek Jan, Slánský - Baše David (38. Baše Lukáš), Fiala Josef, Ježek, Fiala Daniel - Havel Patrik (90. Trnovský), Schejbal
Třebeš B: Kollátor Vojtěch, Neugebauer Jakub, Bielčík Pavel, Školník Martin (46. Kudrna Jakub), Vlach Jindřich (85. Tomáš Michal), Sobotka Jan, Rederer Lukáš, Matějka Jan, Štěpán Lukáš (46. Cílek Martin), Tošovský Josef, Drapák Lukáš (68. Téra Tomáš)
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM: První poločas jsme si vytvořili více šancí než soupeř a dvě z nich jsme proměnili. Druhý poločas byla výborně kombinující Třebeš lepší, ale kluci to ubojovali a dovedli utkání k výhře. Pochvala a poděkování všem hráčům!
Semerák Josef, vedoucí mužstva Třebše B: Výsledek zápasu neodpovídá dění na hřišti. První poločas jsme nevyužili vyložené šance a domácí nás předčili v produktivitě a tak vedli 2:0. Ve druhém poločase to už bylo herně lepší, ale na vítězství to nestačilo 3:1 pro domácí. Gratulace domácím, pro hosty - nejsme přeci orchestr!!!