České Meziříčí - Třebeš B 3:2 (1:0)

České Meziříčí - Třebeš B 3:2 (1:0). 15. Ježek (Roubal), 51. Rezek (Havel Tomáš), 90+1. Ježek (Čiháček) - 49. Rychtár Jiří, 60. Černý Jiří. ŽK: 2:1 (19. Roubal, 62. Hrudík Petr - 30. Cílek). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 150.
Rozhodčí: Nožka Lukáš, Vítek Pavel, Ježek Václav
Delegát: Přibyl Miroslav
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Tomášek Jan, Hrudík Petr (69. Brouček) - Fiala Josef, Roubal, Čiháček, Rezek (81. Krajňák) - Fiala Daniel (54. Baše Lukáš), Ježek
Třebeš B: Bleha Jaroslav - Jandík Lukáš, Rederer Lukáš, Černý Jiří (74. Franta Jakub), Bielčík Pavel, Pospíchal Josef, Rychtár Jiří, Vlkanova Filip, Cílek Martin (81. Bena Matěj), Štajer Michal (36. Téra Tomáš), Neugebauer Jakub
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Vstup do zápasu jsme měli dobrý, vstřelili jsme i rychlou branku po výborně sehraném autovém vhazování. Pak ovšem soupeř vyrovnal hru a chvilku po přestávce i skóre. Naše odpověď Rezkem byla ovšem blesková. Třebeš srovnala skóre i podruhé a když už utkání směřovalo k remíze, Čiháček v posledních vteřinách ukradnul míč stoperovi hostí, poslal ho do brejku Ježkovi, který přehodil gólmana a šlo se slavit. Opět pochvala všem hráčům za příkladný přístup a nasazení.
Kincl Petr, trenér Třebše B: V prvním poločase to bylo vyrovnané utkání. Ve druhém jsme domácí přehrávali, ale góly nestříleli. A tak jsme byli v poslední minutě za svoji střeleckou impotenci potrestáni. Takové zápasy bychom rozhodně ztrácet neměli.