České Meziříčí - Úpice 2:2 (1:2) PK: 10:11

České Meziříčí - Úpice 2:2 (1:2). PK: 10:11. 41. Baše Lukáš, 71. Baše Lukáš - 15. Kulhánek Jaroslav, 28. Rada Lukáš. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (50. Pich Jaroslav po 2xŽK). Diváků: 180.

České Meziříčí:
Havel Patrik - Jančura, Kozák, Tomášek Jan, Kupka Aleš - Hovorka - Rezek, Havel Tomáš, Čiháček (81. Tomášek Petr), Krajňák (63. Havel Lukáš) - Baše Lukáš (81. Vošvrda)

Úpice: Erben - Pich, Prouza, Peterka, Kejzlar, Mach, Brus (68. Malinský), Rada, Kulhánek, Čáp, Marel

Mikušík Milan, trenér ČM: Vstup do utkání nám vůbec nevyšel a po dvou standardních situacích jsme zcela zbytečně ve 20. minutě prohrávali 0:2! Od té chvíle jsme soupeře do žádné další šance nepustili a sami jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, z nichž se nám podařilo skórovat pouze dvakrát. Penaltový rozstřel jsme bohužel nezvládli.
Kaplan Radek, trenér Úpice: Úvod utkání nám vyšel podle našich představ. Ve dvacáté minutě jsme vedli 2:0, poté jsme se začali dopouštět chyb v rozehrávce a domácí začali hrozit nakopávanými balony, které nám dělali problémy. Na začátku druhého poločasu přišla červená karta pro našeho hráče a nakonec bereme vitězství po penaltovém rozstřelu.