České Meziříčí - Vamberk 2:2 (3:4). PK: 3:4.

České Meziříčí - Vamberk 2:2 (3:4). PK: 3:4. 10. Krivčík Petr, 17. Vlášek Lukáš - 22. Houser Jakub, 29. Janak Kevin. ŽK: 2:2 (61. Sekyra, 75. Myšák David - 39. Šafařík Tomáš, 77. Müller Jan). ČK: 0:0. Diváků: 50.
Rozhodčí: Kudláček Milan

České Meziříčí: Bouša Karel - Bastl Adam, Coufal Marek, Dyršmíd Dominik, Jílek Petr, Krivčík Petr, Mikušík David, Myšák David, Němeček Miroslav, Sekyra Martin, Vlášek Lukáš, Šoun Michal, Rind Lukáš, Hoffinger Josef, Mazač Robin.
Slezák Miroslav, trenér ČM: První ostré mistrovské utkání se povedlo tak na půl. V 17.minutě vedeme 2:0 a svou nezodpovědností dostaneme soupeře na dostřel a následně i k vyrovnání. 2.poločas byl velmi vyrovnaný. Bohužel jsme 3 minuty před koncem neproměnili 100% šanci a v penaltách se našim střelcům moc nedařilo.