České Meziříčí - Vamberk 8:0 (6:0)

České Meziříčí - Vamberk 8:0 (6:0). Mikušík David 2, Vlášek Lukáš 2, Sekyra Martin 2, Němeček Miroslav, Hlavsa Jan. ŽK: 0:1. Diváků: 45.
Rozhodčí: Jedlinský Luboš
České Meziříčí: Bouša Karel - Mikušík David, Vlášek Lukáš, Štěpán Radek, Šoun Michal, Sekyra Martin, Rind Lukáš, Ptáček David, Němeček Miroslav, Myšák David, Dyršmíd Dominik, Jahelka Vít, Coufal Marek, Bouša Jan, Bastl Adam, Hlavsa Jan
Slezák Miroslav, trenér ČM: Ve 3. minutě stav 2:0 začátek zápasu z říše snů. V 11. minutě 3:0 a bylo prakticky po zápase. Do poločasu přidáme další 3 branky a předvádíme velmi pohledný fotbal. Těší nás, že se dnes prosadili oba útočníci. Svou porci si mohli opět odehrát starší žáci a hlavně těší druhá výhra s nulou v řadě. Jen tak dál.