České Meziříčí - Velké Poříčí 1:0 (1:0)

České Meziříčí - Velké Poříčí 1:0 (1:0). 27. Baše Lukáš. ŽK: 1:0 (68. Hlavsa Leoš). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 100.
České Meziříčí:
Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Tomášek Jan - Rezek, Hlavsa, Čiháček, Krajňák - Tomášek Petr (28. Vošvrda (89. Havel Patrik)), Baše Lukáš
Velké Poříčí: Vacho – Zelený, Flaška, Stříbrný, Novák – Pařízek, Hubka, Hauschke, Hanzl (84. Dobýval) – Vít (65. Hurdálek), Závada
Mikušík Milan, trenér ČM: V obou poločasech dnešního utkání jsme si vypracovali více brankových situací a soupeře jsme do vyložené šance nepustili. Při nebezpečných standardkách Velkého Poříčí nás podržel brankář Frynta. V posledním podzimním utkání před našimi diváky jsme se rozloučili vítězstvím a udrželi tak domácí neporazitelnost.
Hurdálek Josef, vedoucí mužstva Velkého Poříčí: V poli hra vyrovnaná. V 1. poločase si domácí vytvořili dobré příležitosti a jednu z nich po předchozí ruce proměnili Druhý poločas byl podobný. Hosté měli pouze náznaky šancí. Domácí měli několik šancí, ale žádnou nedali. Zasloužené vítězství domácích.