České Meziříčí - Velké Poříčí 1:2 (1:1)

České Meziříčí - Velké Poříčí 1:2 (1:1). 41. Myšák David - 24. a 51. Hampl Matěj. ŽK: 1:3. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 73.
Rozhodčí: Hvězda Lukáš
České Meziříčí: Bouša Karel - Vlášek Lukáš, Sekyra Martin, Rind Lukáš, Ptáček David, Němeček Miroslav, Myšák David, Krivčík Petr, Jílek Petr, Dyršmíd Dominik, Coufal Marek, Bastl Adam, Hoffinger Josef, Mazač Robin
Slezák Miroslav, trenér ČM: Odehráli jsme velmi vyrovnané utkání s prvním týmem tabulky. 1. poločas ozdobily dvě krásné branky na obou stranách. Poté jsme zaspali začátek 2. poločasu a prohrávali 1:2. I přes enormní snahu a dostatek šancí se nám vyrovnat nepodařilo. Jedinou otázkou zůstává jestli jsme na konci zápasu neměli kopat penaltu za hraní rukou při zablokování střely? Zápasu by slušela více remíza.