České Meziříčí - Velké Poříčí 1:3 (0:3)

České Meziříčí - Velké Poříčí 1:3 (0:3). Branka ČM: 51. Šoun Michal. ŽK: 3:2 (18. Šoun Michal, 29. Vlášek, 90. Ptáček David). ČK: 0:0. Diváků: 80.
Rozhodčí: Nosek Milan
České Meziříčí: Bouša Karel - Šoun Michal, Rind Lukáš, Němeček, Mikušík, Kvaček, Jílek, Dyršmíd, Vlášek, Bouša Jan, Myšák, Ptáček, Hlavsa Jan, Hoffinger.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes bylo po prvním poločase hotovo. Náš výkon v 1. poločase se dá nazvat ostudou. 10 minut rozhodlo o vývoji celého utkání. I přes to, že jsme nastřelili tyčku a další dvě šance zazdili. Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší aktivitou a branka v 51. minutě nám dala naději na lepší výsledek. Bohužel jsme, ale už další šanci neproměnili a hosté si výsledek pohlídali. Do konce sezóny nám zbývá ještě 6 zápasů a doufám, že náš výsledkový propad nebude pokračovat a zvládneme se zvednout.