Dobruška B - České Meziříčí 2:1 (2:0)

Dobruška B - České Meziříčí 2:1 (2:0). 6. a 9. Macek Jan - 59. Baše Lukáš. ŽK: 2:2. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 100.
Rozhodčí: Horák, Vích, Špáta
Delegát: nedelegován

Dobruška B: Veverka -Gábrle (81.Tojnar), Horák,Petr , O.Slánský, M.Eimann, P.Effenberk, Junek, Hrnčíř (71.P.Michl)– Macek (89. O.Svatoň), Jirásek (76.M.Jelen)
České Meziříčí: Frynta 7 - Kubíček 7, Provazník 6, Kozák 6, Borecký 5 (23. Čiháček 8) - Hlavsa 6, Tomášek Jan 8 (68. Rezek 7), Hovorka 7, Ježek 7 - Slánský 7 (78. Havel Lukáš 6), Baše Lukáš 8

Milan Jirásek, trenér Dobrušky B: Utkání jsme zahájili velmi dobře a odehráli slušný první poločas. Ve druhém poločase jsme se strachovali o vítězství, které jsme nakonec utrpěli.

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Utkání jsme si prohráli v prvních 10 minutách, kdy jsme obdrželi 2 góly po chybách obou stoperů. Přes velkou řadu příležitostí jsme pak už s výsledkem nedokázali nic udělat. Dvakrát domácí vykopávali míč z brankové čáry a z přímého kopu Honza Tomášek trefil tyč. Štěstí jsme si zřejmě vybrali v minulém zápase. Touto prohrou jsme prakticky přišli o šanci na první čtyřku.