Domašín - České Meziříčí B 2:1 (1:1)

Domašín - České Meziříčí B 2:1 (1:1). 32. Zjadin Miroslav, 88. Václavek Jan - 17. Tomášek Petr. ŽK: 1:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 60
Rozhodčí: Fišer, Neubacker

České Meziříčí B: Havel Patrik - Kubíček, Havel Tomáš, Jarkovský, Slezák - Vošvrda, Hovorka, Tomášek Petr, Procházka (46. Baše Lukáš) - Hrubý (58. Štěpán Jiří), Tomášek Jakub (90. Španiel)

Petr Tomášek, asistent trenéra ČM B: Věděli jsme. že nás čeká v Domašíně těžké utkání a to se také potvrdilo. V 1. poločase jsme zahodili několik šancí, z nichž jme využili pouze jednu. Naopak po naší chybě obrany zahrávali domácí trestný kop, který propadl mezi prsty našeho brankáře do sítě. 2.poločas jsme opět zahazovali šance, a tak nás soupeř potrestal v samotném závěru opět po naší nedůslednosti. Tentokrát jsme nehráli tak dobře, jako v předchozích zápasech, soupeř byl důraznější a nakonec i šťastnější.