Doudleby - České Meziříčí 2:1 (1:1)

Doudleby - České Meziříčí 2:1 (1:1). 8. Kráčmer, 51. Kotyza - 21. Havel Roman (Ježek). ŽK: 2:2. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků 70.
Rozhodčí: Slavíček, Fryš, Ježek Tomáš
Delegát: Hubička

Doudleby: Matoušek - Krmaš - Souček, Říčař, Mareš - Svatoš (50. Kopsa), Mazura Marek, Kotyza, Dudek St. (88. Hudousek) - Vidlička (81. Chudý), Kráčmer (85.Langr)

České Meziříčí: Frynta (8) - Kubíček (7), Havel Roman (5), Tetřev (5) (61. Krajňák (6)), Borecký (7) - Havel Tomáš (5) (46. Čáp (7)), Tomášek Jan (8), Kupka (8), Rezek (6), Ježek (6) - Schejbal (6) (77. Horký (N))

Václav Prachař, sekretář TJ Velešov Doudleby n. O.: „Vydřené, ale zasloužené vítězství. První poločas byl poměrně vyrovnaný. Po přestávce jsme ovládli hru, ale minimálně tři vyložené šance se nám nepodařilo proměnit. Hosté se prakticky do nebezpečnější šance nedostali, mimo trestného kopu, po kterém padl jejich gól."

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Náš cíl vyzkoušet různé herní varianty do příští sezóny vzal za své už v průběhu týdne, kdy se nám zranili tři hráči základu a nakonec jsme do Doudleb přijeli ve třinácti. Do dresu tak musel i vedoucí mužstva. Domácím jsme oba góly nabídli po našich chybách ve středu obrany, spoustu šancí zejména ve druhém poločase ještě zahodili. Naše branka padla po rohu Ondry Ježka který míč posadil na hlavu Romana Havla, jinak jsme si žádnou šanci prakticky nevypracovali.