Doudleby n.O. - České Meziříčí 1:0 (1:0)

Doudleby n.O. - České Meziříčí 1:0 (1:0). 38. Kopsa Jan. ŽK: 1:3 (90. Trejtnar - 31. Havel Tomáš, 45. Kozák, 45. Roubal Zdeněk). ČK: 0:0. PK: 1:0 (domácí nedali). Diváků: 125.
Rozhodčí: Kubálek Lukáš, Klečka Ivan, Prinz Zbyněk
Doudleby: Gärtner Vojtěch- Mazura Michal, Krmaš Jan, Chudý Vít, Souček Jan (68.Píro Lukáš), Mazura Marek, Trejtnar Dominik, Šponar David (46.Cit David), Kopsa Jan, (87.Šrámek Jakub), Mazura Matěj, Faltys Daniel
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Slánský, Hrudík Petr - Fiala Josef (55. Jančura), Roubal, Rezek, Ježek - Tomášek Jakub, Baše Lukáš
Prachař Václav, sekretář Doudleb: Ve vyrovnaném zápase jsme mnoho šancí neviděli. Po půlhodině hry měl Kopsa tři dobré možnosti skórovat, ale první dvě skončily na tyči. Až třetí se teprve dostala do sítě. V dalším průběhu utkání více vynikaly obranné valy před ofenzivou, proto se už stav nezměnil. Tím jsme zaslouženě získali plný bodový zisk.
Šnajdr Martin, trenér ČM: V úvodu zápasu jsme měli optický tlak, ale vytěžili jsme z něho pouze dvě šance, protože naše akce končily před vápnem. Okolo 20. minuty jsme vypadli ze hry a přežili tři tutovky domácích. Inkasovali jsme však až z náhodné střely. Druhý poločas patřil jednoznačně nám. Doudleby sportovně zahodily penaltu po skoku plavmo do vápna domácím hráčem. Bohužel, z tlaku a několika šancí jsme gól nevstřelili. Fotbal je o gólech, proto domácí vyhráli zaslouženě. Týmu kromě koncovky nemám co vytknout!