Javornice - České Meziříčí 0:4 (0:1)

Javornice - České Meziříčí 0:4 (0:1). 39. a 73. Plšek, 57. Vejprava, 90. Havel Patrik. ŽK: 0:3 (68. Roubal Zdeněk, 76. Fiala Josef, 84. Plšek). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 150.
Rozhodčí: Říha Luboš, Šob Aleš, Fryš Milan
Javornice: Kasper Lukáš - Nosek Ondřej, Kráčmer Jakub (86. Harbich Lukáš), Hanyk Josef (87. Resl Jakub), Suk Daniel, Krejčí Adam, Hovorka Jakub, Drašnar Pavel (74. Dvořák Filip), Šrefl Martin, Kovaříček Josef, Kasper Pavel
České Meziříčí: Frynta David - Provazník (46. Slánský), Roubal, Tomášek Jan, Havel Tomáš (89. Havel Patrik) - Fiala Josef, Vejprava, Tomášek Jakub, Fiala Daniel - Plšek, Ježek
Krunčík Tomáš, trenér ČM: Dnes byli výborní rozhodčí a stejně tak i soupeř, který trestal bezchybně jakékoliv naše zaváhání. Naopak my jsme naše šance využít nedokázali. 4:0 vypadá hrozivě, ale to je prostě fotbal. Musím zmínit Pepu Hanyka, který prakticky v 52 letech bránil výborně skvělé útočníky hostů a i výkon ostatních hráčů rozhodně špatný nebyl, ale na body to dnes nestačilo. Díky divákům, kteří se nám snažili pomoci, ale dnes jsme to ani s jejich podporou prostě nezvládli.
Havel Patrik, trenér ČM: Z dnešního zápasu mám radost. Naši hráči předvedli opravdu dobrý výkon, díky kterému jsme zaslouženě vyhráli.