Javornice - České Meziříčí 3:3 (2:0). PK: 5:4

Javornice - České Meziříčí 3:3 (2:0). PK: 5:4. 22., 30. a 53. Krejčí Adam - 52. Fiala Josef, 58. Krajňák Tibor, 87. Tomášek Jan. ŽK: 0:1 (89. Roubal). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 75.
Rozhodčí: Hlavsa Václav, Průcha Petr, Mykytynets Mykhailo

Javornice: Kasper Lukáš - Plesl Tomáš, Koutský Stanislav, Bárnet Michal, Suk Daniel, Hovorka Jakub (80. Nosek Ondřej), Nosek Jakub, Kasper Pavel, Dvořák Filip (72. Štěpánek Michal), Vidlička Miroslav, Krejčí Adam
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (46. Šlor), Provazník, Tomášek Jan, Slánský - Fiala Josef, Hlavsa Leoš (46. Rezek Jakub), Roubal, Krajňák (85. Vlášek) - Tomášek Jakub, Fiala Daniel (46. Hrudík Petr)
Krunčík Tomáš, trenér Javornice: Silného větru či protivětru si oba týmy užily spravedlivě a i remízový výsledek odpovídá dění na hřišti. Každopádně velká škoda dvakrát ztratit dvoubrankové vedení. Hlavně, že se naši diváci dočkali po 408min. branky a konečně taky viděli zvládnutou penaltovou loterii. Díky za podporu a snad na jaře..
Horký David, vedoucí mužstva ČM: První poločas jsme hráli proti vichřici, díky které nás domácí přikovali na vlastní půlce. Druhý poločas se vítr trochu uklidnil, postupně jsme ukrajovali z brankového manka a i díky bojovnosti jsme dokázali v 87. minutě vykopat z Javornice bod. V penaltách byli domácí přesnější.