Kosičky - České Meziříčí 2:2 (2:0). PK: 2:4

Kosičky - České Meziříčí 2:2 (2:0). PK: 2:4. 14. Schovanec Ladislav, 24. Stránský Martin - 53. Tomášek Jan, 60. Baše Lukáš. ŽK: 1:2 (87. Havlín Lukáš - 39. Fiala Josef, 67. Roubal). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 58.
Rozhodčí: Soukup Pavel, Jiříček Adam, Schovanec Ladislav (oddílový rozhodčí)
Delegát: Krenčík Jiří
Kosičky: Koliáš Radan - Havlín Lukáš, Mráz Jakub, Žaloudek Jan, Schovanec Ladislav, Stránský Martin, Stránský Milan, Koóš Tomáš, Dašek Matěj, Mráz David, Kotek Michal
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Slánský, Krajňák - Provazník (20. Fiala Daniel) - Fiala Josef, Roubal, Tomášek Jan, Rezek - Ježek, Baše Lukáš.
Pražák Milan, předseda Kosiček: Je velká škoda, že jsme nevyužili šance v první půli. Druhý poločas byl z naší strany horší a mohli jsme i prohrát. Nakonec došlo na penalty, ve kterých byl lepší soupeř.
Horký David, sekretář ČM: Domácí mohli po prvním poločasu vést klidně 6:0 a bylo by po zápase. Druhý poločas jsme ale dali míč na zem, zpřesnili kombinaci a mohli jsme vyhrát dokonce ještě v základní hrací době. Dva body po penaltách ale určitě bereme, protože před zápasem bychom uvítali každý bod vzhledem k tomu, že v Kosičkách se nám doposud hrubě nedařilo.