Kosičky - České Meziříčí 3:1 (0:0)

Kosičky - České Meziříčí 3:1 (0:0). Branky: 60. a 84. Černý Jakub, 80. Koóš Tomáš - 92. Havel Patrik. ŽK: 0:4 (8. Havel Tomáš, 40. Fiala Josef, 61. Rezek, 83. Frynta David). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 80.
Rozhodčí:
 Žák Pavel, Šiling Karel, Klečka Ivan
Delegát: Svoboda Radek
Kosičky: Žarnovský Zbyněk (46. Šanda Jiří) - Stránský Milan, Kaufman Josef, Rychnovský Miroslav, Černý Jakub, Koliáš Radan (46. Koóš Tomáš), Mráz Jakub, Dašek Matěj, Žaloudek Jan, Stránský Martin (70. Tér Petr), Pšenička Ondřej
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (76. Trnovský), Slánský (46. Čiháček), Tomášek Jan, Fiala Josef - Rezek, Hlavsa, Roubal, Ježek - Baše Lukáš, Fiala Daniel (80. Havel Patrik)
Pražák Milan, předseda Kosiček: Po průměrném výkonu zůstali všechny body doma.
Šnajdr Martin, trenér ČM: V prvním poločase jsme hráli proti silnému větru a byli pod tlakem domácích. Výbornými zákroky nás držel brankář Frynta a také obětavost všech hráčů. Do hry jsme se dostali až okolo 30. minuty a neproměnili tři tutovky. V druhé půli jsme chtěli využít vítr v zádech. Vytvářeli jsme si šance, bohužel se v zakončení trápíme. Domácí byli efektivnější a naše chyby potrestali. Přes dobrý výkon od 30. minuty to ovšak opět na body nestačilo. Teď nás čekají zápasy pravdy, které musíme zvládnout!