Kostelecká Lhota B - České Meziříčí B 2:1 (1:0)

Kostelecká Lhota B - České Meziříčí B 2:1 (1:0). Vlastní, Filip Jaroslav - Tomášek Jakub. ŽK: 2:2. Diváků: 40.
Rozhodčí: Reichl, Dostálek

České Meziříčí B: Havel Patrik - Jarkovský Tomáš (46. Španiel Dominik), Havel Tomáš, Brouček Ondřej, Štěpán Jan - Vošvrda Kamil, Jančura David, Tomášek Petr, Schejbal Michal - Tomášek Jakub, Slezák Miroslav

Petr Tomášek, asistent trenéra ČM B: 1. poločas byl z naší strany špatný, bez pohybu a bez nazazení. I přesto jsme měli několik dobrých příležitostí ke skórování. Na začátku 2. poločasu jsme si nešťastně dali vlastní branku, ale chvíli
na to jsme se kontaktní brankou vrátili do zápasu. Pak už to bylo zahazování 100% šancí, jednou zachránilo domácí břevno a když už jsme
dali regulérní gól, tak nám zase nebyl uznán. Bohužel chyběl nám klid v koncovce a větší důraz v zakončení. Domácí hrozili pouze z ojedinělých
brejků, při kterých nás často podržel výborně chytající Patrik Havel.
I přes nepovedené poslední utkání jsme s podzimní částí velmi spokojeni, přístup kluků a účast na tréninku hovoří za vše. Poděkování patří
také trenérovi p. Haškovi a vedoucímu mužstva Petru Čepelovi. Máme mladý tým, složený z několika dorostenců a všichni zaslouží uznání, jak se vypořádali s přechodem do kategorie dospělých a svými výkony dokázali, že jsou příslibem do budoucna pro meřičský fotbal.